Alegeri 2024

Platforma electronica de evidenta a tichetelor pentru activitati casnice

Articole recente

ANUNT – privind anularea majorarilor de intarziere

ROMÂNIA
JUDEŢUL VASLUI
PRIMARUL MUNICIPIULUI HUŞI

Nr. 25158/10.09.2024

ANUNŢ

Aducem la cunoştinţa publica

PROIECTUL DE HOTĂRÂRE privind anularea majorărilor de întârziere aferente obligaţiilor bugetare principale restante la 31 august 2024 datorate bugetului local al Municipiului Husi

Incepând cu data de 10.09.2024, supunem spre dezbatere publică proiectul de hotărâre privind anularea majorărilor de întârziere aferente obligaţiilor bugetare principale restante la 31 august 2024 datorate bugetului local al Municipiului Husi.

Astfel, pe site-ul Primăriei Municipiului Husi: www.primariahusi.ro, au fost afişate următoarele documente:

In termen de 10 zile calendaristice de la afişare (incepand cu data de 10.09.2024), cei interesaţi pot transmite in scris propuneri, sugestii şi opinii cu valoare de recomandare privind proiectul de act normativ menţionat pe adresa Primăriei Municipiului Husi, str. 1 Decembrie, nr. 9, cod postal 735100 sau pe e-mail la adresa: primar@primariahusi.ro .

PRIMAR,
ing. Ioan Ciupilan